Nový článek
Nový článek
Kategorie

Podlehl jsem pokušení

Jak známo, člověk by si neměl platit ženy pro své oblažení. Protože to může být sice příjemné i cenově přijatelné, jenže ty možné následky… Znáte to, nejste-li hluší a slepí. Chlap si koupí takové děvče, užije si s ním a pak nastanou trable.

Podlehl jsem pokušení

Protože koupit si děvče znamená až příliš často i riziko, že si člověk zároveň pořídí i nepříjemný dáreček navrch. Třeba v podobě venerických chorob.

A platí-li to v celém světě, platí to v Jižní Africe minimálně dvojnásob. Má-li totiž jeden věřit letošnímu červencovému zpravodajství z tamní televize, mají v Jižní Africe mezi svými řádově dvaačtyřiceti miliony obyvatel už sedm milionů HIV pozitivních, a pokud si člověk jako já přečetl volební hesla jisté tamní opoziční strany, ví, že už není žádoucí začínat si ani s mladičkými školačkami, které by toho ještě neměly mít tolik za sebou. Že prý už i každá čtvrtá studentka a žákyně má onen zpropadený virus. A o dalších venerických chorobách už se tam ani moc nezmiňují, ty jsou ve světle této skutečnosti vlastně vcelku banalitami.

A tak jsem tam už nejednou želel. Protože když se vám třeba v tamním Východním Londýně nabízejí v parku u silnice nejednou i překrásná děvčata za ceny vskutku lidové, ač zároveň prý přesto přemrštěné, protože v případě nás, bílých boháčů, slečny volných mravů údajně hodně nadsazují své ceny, a to tehdy před pár lety až na „horentních“ v přepočtu osmdesát korun i více v měně, jež se od té doby v poměru ke koruně propadla téměř katastrofálně… A to by prý tehdy určitě bylo možno taxu usmlouvat i na pouhou dvacetirandovku, v dnešním kurzu třicet korun…

Želel jsem a div ne se slzami na krajíčku pokaždé odmítl. Protože podle tehdejších sdělení našeho ministerstva zahraničí má devět z deseti takových HIV plus přehršel kdo ví čeho ještě navrch. A zkuste si najít právě tu jedinou z deseti, která vás aspoň pomalu nezabije!

Ale ač jsem tam nikdy na ulici žádné černé bílé maso pro své erotické oblažení nesbalil, děvčata si tam kupuji opakovaně. Protože jak už jsem zmínil… při těch cenách…

Ani letošek nebyl výjimkou. I letos jsem si je tam koupil, a to rovnou čtyři. Sice každou za šedesát korun, údajný dvojnásobek běžné ceny povolných slečen z ulice, ale stálo to za to. Člověk si rád připlatí za jistotu, že zůstane zdráv, že nic neriskuje.

A tak jsem si tam letos přitáhl na pokoj rovnou čtyři taková předražená děvčata. Od nichž zaručeně nic nechytím, i kdybych s nimi dělal cokoliv. A uznejte – nejsou krásná?

 

Zpět nahoru