Nový článek
Nový článek
Kategorie

Není třeba se nervovat

Není třeba se nervovat

Tak jsme si mohli konečně oddechnout. Protože Syřan, který prchal německým policistům, který měl plánovat bombový útok na německém letišti a následně se možná pokoušet vypařit k nám, byl dopaden. A podle posledních informací už se stihl navíc i zasebevraždit (https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/417283-syran-ktery-planoval-teror-v-nemecku-loni-prosel-bezpecnostni-proverkou.html).

Prostě už z jeho strany nikomu další nebezpečí nehrozí. Své teroristické plány už nezrealizuje. A ačkoliv šlo o problém Německa, oddechl jsem si vlastně i já. Tedy oddechl bych si. Kdyby…

Kdyby nebylo známo, že je jenom otázkou času, kdy nám sem „Evropa“ nastrká přinejmenším těch pár tisíc migrantů, které naši „odmítaví“ politici nakonec stejně po evropském hlasování akceptovali a ani se necukali.

My prý ale můžeme být zcela v klidu, jak nás naši vládnoucí politici utěšují. Protože migranti, kteří mají být z jiných končin Evropské unie přerozděleni k nám, budou na rozdíl od té pochybné masy, již jsme již tolikrát viděli v médiích, předem zevrubně prověřeni. Což bude zárukou, že se nejedná o žádné nekalé živly.

Migranti, kteří k nám mají být a nakonec zřejmě i budou přikvótováni, budou mít bezpečnostní prověrku…

Úplně stejnou jako ten v úvodu zmíněný syrský přisluhovač Islámského státu. Který podle německých bezpečnostních složek od příchodu do země v únoru 2015 vůbec nebyl nějak podezřelý.

Zpět nahoru