Nový článek
Nový článek
Kategorie

Nebohým z rozvojového světa

Drazí spoluobyvatelé matičky Země, mající tu smůlu, že nežijete v zemi zvané vyspělá a civilizovaná! Drazí tamní spoluobčané, kteří máte v zemích zvaných rozvojové hluboko do kapsy!

Nebohým z rozvojového světa

Nezoufejte!

Nepotrvá dlouho a i pro vás se najde uplatnění. I vy „povýšíte“, i vy budete moci cestovat po světě a vydělávat, aniž byste se zrovna předřeli. I vy, kteří se nemáte, se budete mít.

Protože pro vás Němci připravili jedinečnou možnost, jak se finančně zabezpečit, jak si přijít k penězům. A nehraje roli, z jaké chudé země pocházíte, jakým jazykem mluvíte, jaké jste barvy pleti a vyznání, jaké máte vzdělání a jaké pracovní návyky a zkušenosti.

Šlechetní Němci investují do vašich životních možností jenom v následujících třech letech celých 150 milionů eur (https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/na-navrat-migrantu-domu-nemecko-posle-150-milionu-eur-vyjde/r~96b7ad62bdf611e6bc740025900fea04/). Pravda, nebudou to peníze až tak úplně za nic, ale věřte, že se to vyplatí.

Protože tyto peníze budou rozdány imigrantům, zdržujícím se na německém území, kteří neúspěšně žádali o azyl a mají ze země odejít, respektive těm, kteří se rozhodnou odejít dříve, než jejich azylové řízení skončí. Německo vám tak pomůže s návratem, kterého se prý často obáváte jenom proto, že se vám nechce doma začínat zase od nuly. A tuto pomoc neznevažuje ani to, že chce tímto způsobem Německo ušetřit, protože tyto výdaje mají být nižší než vydržování si těch, kdo v Německu nemají co pohledávat.

Takže, vážení spoluobčané z chudých zemí a válečných zón, nezoufejte, že už vás paní Merkelová otevřeně nezve, nezoufejte, že už delší čas nezní „my to zvládneme“, nebojte se rostoucího odporu proti imigrantům.

Nasedněte třeba v Turecku do nějaké pochybné bárky, na moři se pak nechte italskou pohraniční stráží na popud Frontexu zachránit a odvézt do Řecka (https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/italska-pobrezni-straz-zachranila-v-egejskem-mori-66-syrskyc/r~2e08fcfebe3111e6af5f0025900fea04/). Pak zamiřte jakkoliv kamkoliv západním směrem, procestujte Evropu klidně křížem krážem na náklady tranzitních zemí či Bruselu. Poznejte tento svět a pak…

Pak si nechte od Němců zaplatit cestu domů plus „diety“.

Vraťte se domů plni dojmů, za něž ti evropští exoti na rozdíl od vás o dovolených musí platit. Plni neopakovatelných dojmů, které… si vlastně budete moci kdykoliv zopakovat.

Aspoň tedy dokud bude Německo obrovskou cestovní kanceláří. Jež vám to ochotně zaplatí, jenom výměnou za to, že se jednou uráčíte odejít zase domů.

Užijte si tuto unikátní šanci, drazí migranti. Ovšem neotálejte, protože tato nabídka je časově omezená. Platí jen po dobu následujících tří let. A jeden nikdy neví, zda pak bude ještě mít Evropa na nějaké další bonusy…

Zpět nahoru