Nový článek
Nový článek
Kategorie

Vzhůru do „Evropy“

Vzhůru do „Evropy“

Nebyl jsem u toho schvalování, prodávám, jak jsem koupil na https://www.nasepenize.cz/budou-mladi-lide-cestovat-po-evrope-zadarmo-evropska-komise-ma-plan-310348?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk.

Jak prý Evropská komise schválila, mají to mít mladí lidé s cestováním po Evropě daleko jednodušší; a to z toho důvodu, že by jim měla být dána možnost cestovat po zemích Evropské unie zadarmo.

Pokud prý člověk v letošním roce dovrší osmnácti let věku a je občanem EU, může se přihlásit do programu Evropské komise, který byl schválen a zahájen v březnu, a bude-li spolu s dalšími dvaceti až třiceti tisíci Spoluevropany vybrán v soutěži, dostane bezplatnou jízdenku Interrail Pass s možností procestovat vlakem vybrané trasy v třiceti evropských zemích.

Na tuto letošní první fázi prý bylo vyčleněno dvanáct milionů eur, další fáze budou následovat v letech 2019 a 2020 a od roku 2020 by měla být zmíněná jízdenka k mání pro všechny mladé občany Evropské unie. Aby mohli zadarmo procestovat Evropskou unii.

Docela zajímavá nabídka, že? Uvažuji o tom, že i já se přihlásím. Protože procestovat Evropskou unii zadarmo, na její náklady, to je výhodné. Sice mi už dávno není osmnáct let, ale…

Ale copak na tom záleží? Vždyť kolik už tu jenom lhalo migrantů o svém věku jenom proto, aby se jim dostalo coby „mladistvým“ lepšího zacházení, a kolikrát jim to úřady zbaštily! Třeba tomu mediálně známému „čtrnáctiletému“ tady na snímku.

A kdyby to nezbaštily mně… Vždycky se přece mohu soudit. Je mi přece velice dobře známo, že je v Evropské unii diskriminace kvůli věku zakázaná, že mě nesmí odkopnout jenom s tím, že jsem už moc starý.

Nebo snad v mém případě nikoliv?

Zpět nahoru