Nový článek
Nový článek
Kategorie

Zpověď studentky

Zpověď studentky

Není tomu dávno, co jsem čtenáře webového portálu Publikujto.cz informovala o novém kulturním webu Kultura v hl. m. Praha. Dnes bych chtěla především portálu vyjádřit velké

DĚKUJI.

Nemusíte se mnou souhlasit, ale já si osobně myslím si, že není snadné pro některé studenty představit své projekty veřejnosti. "Oním studentem" jsem rovněž JÁ. Neumím se pohybovat v mediálním prostoru. Moje šance uvést studentský projekt na výsluní klesá se špatnou mediální gramotností mého já.

 Ale, …..

pokud student získá první jedinečnou příležitost aplikovat svůj projekt do praxe, jeho šance na úspěch jsou vysoké.

Tuto příležitost mi poskytl portál Publikujto.cz. Ohlasy na můj projekt se ze strany veřejnosti stoupaly. Veřejnost byla informována o studentském projektu, který se snažil zmapovat úskalí kulturní politiky hlavního města, resp. projekt si vzal za cíl určit míru spokojenosti veřejnosti s kulturou pražské metropole.

Samozřejmě, veliké DĚKUJI, náleží také občanům hlavního města. Bez podpory, kterou projektu vyjadřovali svými náměty a připomínkami, by nebyl schopen plnit své poslání. Nicméně, nastává otázka

co bude nadále s kulturními stránkami Kultura v hl. m. Praha?

Hamletovská otázka: "Být či nebýt". Rušit nebo zachovat! Pokud si web získal své příznivce, je správné jedním kliknutím ho smazat ze světa! Mohu znovu zapojit do projektu veřejnost nebo jeho existence je pouze záležitostí jedince, MĚ!

Pokud Vás existence studentského projektu nadále zajímá, napište mi na adresu, která je k dispozici na mých webových stránkách http://kultura-v-hl-m-praha.webnode.cz/.

Těším se na Vaše náměty

Ivana, studentka posledního ročníku Vyšší odborné školy ekonomických studií v Praze

 

Zpět nahoru