Nový článek
Nový článek
Kategorie

Vzdělávání

Inu, politici


Inu, politici

Čeští politici zase jednou perlí. Sociální demokracie, jež se vlastním přičiněním dostala v posledních volbách až na samé dno a přesto má tu stupidní drzost žádat ta nejdůležitější ministerstva výměnou za to, že podpoří naopak volební vítěze, se nyní zase jednou znemožnila v otázkách školství. Toho, které jejich poslední ministryně „dorazila“, dala mu div ne „ránu z milosti“, a ani to jim zjevně ještě nestačí.

Číst dál

Je v Česku jedna škola…


Je v Česku jedna škola…

České školství se reformuje a reformuje, a čím je zreformovanější, tím více jde podle mého názoru „do kytek“. I když je pochopitelně záhodno dodat i to, že ne vždy jde do háje jenom kvůli reformám.

Číst dál

Češi – ustrašení tupci


Češi – ustrašení tupci

Petr Piťha, kněz a poradce kardinála Duky, si neodpustil vyjádření svých názorů na výsledky nedávných parlamentních voleb a další témata na https://zpravy.aktualne.cz/domaci/pitha-volby-ukazaly-na-nevzdelanost-nejsme-schopni-celit-pop/r~627e429cc0b411e791...

Číst dál

Chudák Komenský


Chudák Komenský

Naše bývalá ministryně školství Valachová svého času překvapivě moudře varovala, že se její ministerstvo zaměří na školy, kde mají dlouhodobě příliš vysoký podíl studentů nezvládajících maturitní zkoušky.

Číst dál

Nemístný optimismus


Nemístný optimismus

Česká televize by prý měla do budoucna začít s dvojjazyčným vysíláním děl zahraniční provenience. Jak nám schválili poslanci a senátoři a jak to má svým podpisem stvrdit prezident,…

Číst dál

Zpět nahoru